Wiem w Kogo ja wierzę

Wesprzyj nas i odbierz e‑book o czci do Najświętszego Sakramentu

Pomóż nam nadal budzić sumienia Polaków. Wesprzyj nas dowolnym datkiem na cele statutowe, a w ramach wdzięczności otrzymasz od nas e‑book „Wiem w Kogo ja wierzę” o czci do Najświętszego Sakramentu.

Wysokość wpłaty:

30

Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków oraz Stowarzyszenie „POLONIA CHRISTIANA” z siedzibą przy ul. Skawińskiej 13 lok.13, 31-066 Czytaj więcej...

* Pole wymagane.

Nasz cel

Budzić sumienia Polaków

Nasz głos wypływa z głębokiego zaniepokojenia eksperymentem, który pod pretekstem „ochrony zdrowia” prowadzi do podawania Wiernym Kościoła katolickiego Komunii Świętej na rękę.

Dla każdego katolika powinno być oczywistym, że Chrystus po przeistoczeniu podczas Mszy Świętej jest obecny w każdym, nawet najmniejszym, okruchu konsekrowanej Hostii, dlatego na szafarzach i na wiernych spoczywa obowiązek zadbania o oddanie należytej czci każdemu okruchowi Eucharystycznego Chleba, będącego prawdziwie Ciałem Chrystusa.

Dlatego rozesłaliśmy do księży katolickich w Polsce 23 tysiące broszur informacyjnych o ryzyku, jakie niesie za sobą ten zwyczaj i w wielu miastach przeprowadziliśmy kampanię prezentując 117 bilboardów w największych polskich miasta.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie wiernych polskich katolików, takich jak Ty!